Sistemul de afiliere Cashinpills.com in Romania. 30% profit !!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Sistemul de afiliere Cashinpills.com in Romania. 30% profit !!!

Mesaj  Cashinpills la data de Mar Sept 18, 2012 1:11 pm

De cateva zile a intrat in Romania si Sistemul de afiliere Cashinpills.com in Romania.

Sistemul promoveaza Suplimentele alimentare pentru diferite afectiuni : slabire, celulita, cresterea sanilor, caderea parului, albirea dintilor, potenta, cresterea penisului.
Este primul sistem ce plateste 30% din vanzarile generate. Chiar si daca nu se face vanzarea in vizita respectiva, daca clientul revine si comanda in perioada de 60 de zile primeste comision .

Intra aici : Cashinpills.com

Cashinpills

Data de inscriere : 18/09/2012

Vezi profilul utilizatorului http://cashinpills.com

Sus In jos

Super tare Cashinpills

Mesaj  marioblogger la data de Joi Iul 11, 2013 6:37 pm

E super tare programl d afiliere cashinpills. Daca  nu vrei sa lucrezi 8 ore pe zi si sa asculti indicatiile sefului iti poti creea un sistem de sit-uri , te afiliezi la ei si astepti. O sa vezi cum incep sa vina incasarile, iar tu vei cumpara in continuare domenii nisate pe health and beauthy. De ce sa-ti faci un site  la care sa te chinui sa aduci 1000-2000 de useri/zi cand cu 30 -40 de useri dintre care unul cumpara un produs poti castiga mai mult!
Reteta e simpa:mai multe sit-uri nisate aduse  in top of google:) cu reclame de marketing afiliat. Cei de la cashinpills au 30% pe vamzare ceea ce e imens!
Bafta! Aici puteti gasi informatii!
cashinpills.com/
Spor la conversii!

marioblogger

Data de inscriere : 11/07/2013

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Marketing afiliat cu Cashinpills

Mesaj  gliga32 la data de Vin Noi 15, 2013 2:21 pm

Sincer nu credeam ca pot vreodata sa zic ca am castigat bani fara sa fac nimic. Mi-am facut in urma cu 5 luni un site despre slabire unde am scris cam 200 de articole. Pe urma nu am mai facut nmk. Am pus bannerul lor pe site si in 2 luni decand am bannerul lor am castigat 400 d lei. E putin , dar e un inceput. Nici sit-ul meu nu are cine stie ce trafic (30 de unici/zi)
O sa scriu in fiecare zi cate un articol si o sa incerc sa-mi aduc trafic pe cuvinte targetate!

gliga32

Data de inscriere : 15/11/2013

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Sistemul de afiliere Cashinpills.com in Romania. 30% profit !!!

Mesaj  Continut sponsorizat Astazi la 12:51 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum